نوشن مارکت پلیس طراحان

عرضه کننده هزاران طرح گرافیکی خلاقانه با کیفیت بالا

نوشن اولین و بزرگترین مارکت طراحی گرافیک و ارایه دهنده خدمات و محصولات مرتبط با آن در فضای وب فارسی می باشد. نوشن ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت و پشتیبانی همه جانبه را رسالت خود می داند و امیداوار است بتواند با گردهم آوردن نیروی انسانی خلاق و توانمند در راستای اهداف عالی خود گام بردارد.

قوانین و مقررات

نوشن برترین مارکت طراحی گرافیک

حدود یک دهه تجربه ارایه خدمات خلاقانه طراحی گرافیک

گروه طراحی گرافیک نوشن در خرداد ماه سال 1391 باهدف ارائه خدمات طراحی و چاپ تاسیس شده است. این گروه در سال 1398 با توجه به روند دیجیتالی شدن فعالیت های مختلف طراحی، به فکر راه اندازی وب سایتی در زمینه طراحی گرافیک گرفت که نهایتا با بررسی های مختلف تصمیم برآن شد که وب سایت مورد نظر به صورت یک مارکت پلیس جهت ارئه خدمات به هر دو کاربران و طراحان پیاده سازی شود.

فلسفه کار ما اولویت بخشی به

کیفیت در برابر کمیت است

ما اعتقاد راسخ داریم که کاربران و مشتریان مهمترین دارایی و سرمایه ما هستند و حیات کار ما به رضایت و وفاداری آن ها وابسته است. لذا همواره تلاش نموده ایم تا به جای تمرکز بر کمیت بر کیفیت کار خود تمرکز نماییم. از طراحان عزیر نیز انتظار داریم تا این موضوع را سرلوحه کار خود قرار دهند و همواره تلاش نمایند کارهایی را بالاترین کیفیت را ارایه نمایند.  

ما در تلاشیم تا ابزارهای لازم برای خلق محتوای بصری خلاقانه را فراهم آوریم

ارایه کارهای باکیفیت بدون وجود ابزارهای مورد نیاز برای آن امکان پذیر نیست. ما در نوشن برآنیم تا از طریق فرآهم آوردن ابزارهای لازم برای خلق محتوای خلاقانه در این امر به کاربران و طراحان تا حد امکان کمک نماییم. امید است یا ارایه نظرات و تجربیات ارزشمند خود در راستای حصول هر چه بهتر این هدف ما را یاری نمایید. 

“با راه اندازی نوشن فرآیند چاپ و تبلیغات بسیار کوتاه شد. به راحتی می شه یک تمپلیت رو انتخاب و باویرایش مختصر در کمترین زمان برای چاپ به چاپخونه ارسال کرد و دیگه نیازی به صرف وقت زیاد برای طراحی و ایده پردازی نیست چون این موارد از قبل انجام شده.”

حسن قربانی

مدیر عامل گروه فنی و مهندسی ایساتوس

“نوشن بستری مناسب و سیستمی بسیار کارآمد برای کلیه طراحان گرافیک بوده و سبب افزایش چشم گیر سطح درآمد طراح می گردد. همچنین به دلیل شکل مجازی و امکان دورکاری راهی بسیار خوب برای طراحانی است که به شهرها و بازارهای بزرگ دسترسی ندارند.”

جواد عبداللهی

گرافیست, استودیو طراحی گلشن

جستجو کن، بیاب و زیبایی خلق کن

ثبت نام و ورودطراح هستم

طرح آماده

میانگین امتیاز

دانلود

طرح جدید

چشم انداز و ماموریت

ماموریت

ما هم مانند شما عاشق گرافیک و طراحی هستیم و برای گسترش و آموزش طراحی گرافیک و ارایه خدمات شایسته به همه فارسی زبانان در سراسر دنیا، از سال 1391 فعالیت خود را آغاز نموده ایم و همواره تلاش کرده ایم تا با تعهد و مسئولیت پذیری بهترین خدمات را ارائه نماییم. در این راستا چهار حوزه اصلی ماموریت ما عبارتند از:

۱- آموزش ۲- پژوهش و تأمین دانش روز مورد نیاز جامعه طراحی گرافیک ۳- ارائه خدمات با کیفیت

چشم انداز

ما برآنیم که خدمات طراحی گرافیک به سادگی و سهولت هرچه تمام تر در دسترس تمامی اقشار جامعه فارسی زبانان قرارگیرد. ما می خواهیم از طریق طراحی گرافیک و تمرکز بر خدمات طراحی به جامعه همگان سود برسانیم و متعهد شویم که کیفیت خدمات خود را روز به روز بهبود بخشیم.

ارزش های پیشنهادی

  • تلاش مستمر در گسترش دانش طراحی گرافیک در جامعه فارسی زبان
  • تعهد به تعالی و کیفیت در ارائه خدمات
  • باور به ارزش آفرینی و ارتقاء سرمایه های فکری وانسانی در حوزه طراحی در کشور
  • تعهد نسبت به مشتریان و کاربران در زمینه های مهارت افزایی و دانش افزایی مستمر آنان
  • نهادینه کردن تعهد حرفه ای در جامعه طراحان

هدف های غایی

  • حفظ و رعایت مالکیت فکری و معنوی
  • نهادینه کردن فرهنگ انجام کار گروهی در تمامی سطوح طراحی
  • نوآوری در سه حوزه اصلی مأموریتی نوشن

فراهم آوردن محیطی الهام بخش

نوشن قصد دارید با فراهم آوردن بستری مناسب برای طراحان گرافیک و نمایش و به اشتراک گذاری آثار طراحان برتر الهام بخش علاقمندان و جوانانی باشد که هنوز در ابتدای راه دنیای گرافیک و طراحی هستند.

با همکاران ما در نوشن بیشتر آشنا شوید

خانم ساعدی

مهدیه ساعدی

مدیر مارکتینگ

آرش کیانی

کارشناس تولید محتوا

وحید حدادان

توسعه دهنده فرانت اند

امین افتتاحی

توسعه دهنده بک اند

پردیس داوری

گرافیست

محدثه حسینی

کارشناس پشتیبانی طراحان

زهرا پورسلیم

کارشناس پشتیبانی

آتنا کمالی

کارشناس پشتیبانی

قدرت الله نمازی

بنیان گذار

احسان نمازی مدیرعامل نوشن

احسان نمازی

مدیر عامل

ادریس نمازی مدیر ارشد تیم فنی

ادریس نمازی

مدیر ارشد تیم فنی

برای دانلود فایل های مورد نیازتان یا ساخت فروشگاه و شروع فروش محصولاتتان از طریق نوشن همین حالا دست به کار شوید

نوشن بزرگترین و معتبرترین مرجع خرید و فروش طرح ها و قالب های گرافیکی

تمامی حقوق مادی و معنوی محصولات متعلق به نوشن می باشد، کاربران تنها مجاز به استفاده شخصی یا چاپ طرح ها هستند و فروش، هدیه يا استفاده گروهی از فایل ها، محصولات و طرح های لايه باز اين وب سايت مجاز نيست و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند. تمامی فعالیت های نوشن، مبتنی بر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران است.